Nowe mieszkanie 2 pokoje +garaż Szczecin Pomorzany

329.700 PLN

Wyposażenie

  • stan deweloperski

Szczegóły

OFERTA SPRZEDANA!

Mieszkanie deweloperskie 2 pokoje z miejscem garażowym pod budynkiem

  • Szczecin Śródmieście – Osiedle Pomorzany Park

Przedstawiamy Państwu ofertę mieszkania zlokalizowanego na nowym Osiedlu Pomorzany Park przy al. Powstańców Wielkopolskich 27 w Szczecinie.
Mieszkanie położone jest na III piętrze w nowym budynku z 2020 roku z windą i miejscami postojowymi pod budynkiem w części garażowej. Budynek posadowiony jest w drugiej linii zabudowy (budynek B), przez co pozbawiony jest uciążliwych odgłosów ulicznych. Posiada podjazd dla osób niepełnosprawnych i wózków dziecięcych.

Dzielnica Pomorzany zlokalizowana jest w śródmieściu miasta Szczecin z bardzo dobra komunikacją z centrum i innymi dzielnicami. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, galerie handlowe, szkoła podstawowa, liceum ogólnokształcące, centra sportowe i rekreacyjne, szpital, park, przystanek tramwajowy, zabudowa mieszkaniowa, domy studenckie oraz oddziały ZUT.

Osiedle Pomorzany Park to idealna lokalizacja dla inwestorów, rodzin, aktywnych ludzi szukających mieszkania niedaleko centrum. Wokół budynku powstaje nowa przestrzeń handlowa i usługowa gwarantująca dogodne warunki do życia. Zakończono już budowę budynków A i B. Na osiedlu powstanie jeszcze budynek C.

Mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 42,99 m2 składa się z:
• pokoju 1 o pow. 16,86 m2 z balkonem o pow. 5,10 m2.
• pokoju 2 o pow. 11,60 m2
• kuchni o pow. 6,05 m2
• łazienki o pow. 3,96 m2
• korytarza o pow. 4,52 m2

W cenie pełne instalacje: elektryczna z gniazdkami i włącznikami, internetowa i RTV, a także podejścia pod pralkę, zmywarkę, umywalkę, prysznic, urządzenia sanitarne bez białego montażu. Mieszkanie wyposażone w drewniane okna uchylno-rozwierane z nawiewnikami, drzwi wejściowe antywłamaniowe, grzejniki kompaktowe i drabinkowy w łazience oraz duży balkon z balustradą.

Ściany nośne budynku: żelbetowe grubość 24 cm i murowane z c. Silka 24 cm, ściany działowe z c. Silka o grubości 8 cm, ocieplenie 15 cm styropian, stropy wylewane żelbetowe. Wysokość kondygnacji pięter 2,69 m a wysokość parteru (garaż) 2,35 m. Wewnątrz mieszkania tynki gipsowe bez malowania, wylewka betonowa.
Media: woda i ogrzewanie: z SEC, prąd: ENEA S.A.

Mieszkanie zakupione od dewelopera za gotówkę w listopadzie 2020 r. Obecnie trwa proces zakładania księgi wieczystej dla mieszkania (czas oczekiwania na założenie nowej KW przez sąd, to 4-6 miesięcy). Na ten moment możliwy jest zakup nieruchomości za gotówkę u notariusza obsługującego dewelopera Siemaszko (Notariusz Olszewski, Szczecin ul. Tkacka).

Mieszkanie sprzedawane z miejscem postojowym pod budynkiem w części garażowej w cenie 40.000 zł (dodatkowo płatne).

Oferowane mieszkanie dostępne jest od zaraz, nie musisz czekać na wybudowanie – jak w przypadku zakupu od dewelopera.

Atrakcyjna oferta mieszkania w dogodnej lokalizacji.

Oferta obsługiwana przez Biuro Nieruchomości ProjektME
Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu:
Magdalena +48 575 82 70 70,
Edyta +48 575 82 70 77