Magdalena Cyfra-Milewska

Magdalena Cyfra-Milewska

Jestem kobietą, żoną i matką dwójki dzieci- już nastolatków. Można powiedzieć, że uśmiech jest moją wizytówką :D Jestem pogodną i serdeczną osobą lubiącą ludzi, podróże i zwierzęta. Lubię pomagać innym w realizowaniu ich planów i marzeń, dlatego wykonuję zawód pośrednika, w którym się spełniam.
Od 2005 roku prowadzę działalność gospodarczą a z rynkiem nieruchomości jestem związana od 2013 roku. Posiadam licencję zawodową pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 22848 i doświadczenie w realizacji umów sprzedaży i najmu nieruchomości. Cały czas się uczę i poszerzam swoją wiedzę na szkoleniach dotyczących zmian w ustawach na rynku nieruchomości. Moje grono zadowolonych klientów z czasem przerodziło się w przyjaźń, z czego się bardzo cieszę.
Jestem pozytywnie nastawiona do życia a także zorganizowana i rzeczowa. W życiu prywatnym jaki i zawodowym stawiam na konkrety „bez owijania w bawełnę”.
Jeśli jeszcze mnie nie znasz a chcesz dowiedzieć się jak pracuję to zapraszam na spotkanie, które może później zaowocować współpracą.