Doradztwo indywidualne i inwestycyjne

Doradztwo indywidualne:

Drogi Kliencie,  oferujemy doradztwo indywidualne w zakresie:

  • Kupna/sprzedaży:

Jeśli chcesz kupić mieszkanie, działkę lub dom dla siebie, lecz nie wiesz do będzie dla Ciebie dobre doradzimy Ci w podjęciu decyzji  byś dokonał właściwego wyboru.

Wspólnie ustalimy niezbędne parametry odpowiadające Twojej sytuacji finansowej, potrzeby mieszkaniowe (obecne i przyszłe), lokalizacje poszukiwanej nieruchomości oraz źródło finansowania.

W tym celu oferujemy doradztwo wspierające pełny proces zakupu.

Bezpiecznie przeprowadzimy Cię przez transakcję, aby wybrana przez Ciebie nieruchomość była rzeczywiście  tą  wymarzoną.

  • Umów najmu:

Jeśli masz nieruchomość na wynajem i chcesz aby Twoja umowa najmu była profesjonalnie przygotowana i uwzględniała wszystkie ewentualne stosunki między Tobą a przyszłym najemcą.

Niezależnie czy masz lokal użytkowy czy mieszkalny, przygotujemy stosowną treść umowy najmu zgodnie z ustaleniami stron. Sprawdzimy, przeanalizujemy dokumenty, zawrzemy odpowiednie zapisy prawne w umowie i dopilnujemy Twojego interesu.

Dzięki nam oszczędzisz swój czas.

  • Trudnych nieruchomości:

Pomagamy w sprzedaży różnego rodzaju nieruchomości, również tych “problematycznych” to znaczy nieruchomości zadłużonych, obciążonych służebnością lub z innych przyczyn “trudnych”. Posiadając odpowiednią wiedzę, możemy także pomóc klientowi w nabyciu nieruchomości z licytacji czy syndyka.

Pomagamy Klientom „przejść” przez skomplikowaną transakcję, minimalizować ryzyko klienta oraz doradzimy jakie problemy można szybko rozwiązać, a których lepiej “nie dotykać”.

  • Uzyskaniu porozumienia w zakresie sprzedaży:

Masz trudną sytuacje w rodzinie i nie możecie dojść do porozumienia co do własności i sprzedaży. W ramach naszych możliwości pomożemy również w rozwiązaniu sporów miedzy stronami umowy by uzyskać najbardziej pożądany przez Ciebie efekt.

 

Jeśli jesteś zainteresowany którąś z naszych usług lub chcesz dowiedzieć się więcej, zapraszamy Cię do kontaktu z naszym biurem.

Doradztwo inwestycyjne:

Drogi Kliencie, jeśli posiadasz wolne środki i rozważasz zakup nieruchomości pod kątem inwestycyjnym w tej usłudze oferujemy Ci wsparcie i doradztwo w podejmowaniu strategicznych decyzji.

Poprzez umiejętność słuchania i badania potrzeb pozwalamy naszym klientom dokonywać szybkich i pewnych zakupów w odpowiednich dla nich inwestycjach.

Jeśli szukasz rozwiązań inwestycyjnych skontaktuj się z naszym biurem obsługi poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń.

Nasze Biuro Nieruchomości ProjektME jest partnerem godnym zaufania.

Napisz do nas

    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.