Dom z dużą działką 15 km od Goleniowa, Dzisna

310.000 PLN

Szczegóły

OFERTA SPRZEDANA!

Dom w zabudowie bliźniaczej, z dużą działką 15 km od Goleniowa w miejscowości Dzisna, gmina Przybiernów, powiat goleniowski, województwo zachodniopomorskie NA SPRZEDAŻ!

Powierzchnia zabudowy domu mieszkalnego wynosi 94 m2, a powierzchnia użytkowa to 116,80 m2. Dodatkowo na terenie posesji zlokalizowany jest budynek gospodarczy o powierzchni 30 m2 i kilka mniejszych szopek, gdzie przechowywane może być drewno i sprzęt potrzebny w ogrodzie.

Na parterze domu znajdują się 2 pokoje, kuchnia, łazienka z osobną toaletą oraz kotłownia. Na piętro prowadzą drewniane schody do kolejnych 3 pokoi i pomieszczenia gospodarczego, które może zostać zamienione na małą garderobę lub toaletę.

Kanalizacja w formie przydomowej oczyszczalni ekologicznej, a woda z własnego ujęcia – studnia głębiona.

Dom ogrzewany piecem na ekogroszek. Ogrzewanie jest bardzo wydajne, a zamontowany system pozwala również na wykorzystanie tego samego pieca do podgrzania wody w okresie letnim.

Działka, na której zlokalizowany jest dom ma powierzchnię 2374 m2 i kształt prostokąta z krótszym frontem, częściowo zadrzewiona kilkudziesięcioletnim lasem mieszanym (prywatnym).

Zgodnie z wypisem z rejestru gruntów użytki prezentują się następująco:
*RV-1028 m2,
*RVI – 478 m2,
*S-RV – 205 m2,
*BR-RV – 663 m2.
Nietypowy charakter działki (jej podłużny kształt) sprawia, że mieszkańcy mogą odpoczywać z dala od zabudowań i w otoczeniu lasu.

Na posesji rosną drzewa i krzewy owocowe oraz inne rośliny ozdobne jak piękna magnolia, które daje cień w upalne dni czy zachwycające kolorami rododendrony.

Od strony frontowej została zachowana oryginalna elewacja budynku, która dodaje uroku i świetnie wpisuje się w lokalny krajobraz wsi.

Dzisna położona jest w odległości około 2 kilometrów od Babigoszczy skąd bezpośrednio mamy wyjazd na drogę ekspresową S3 w kierunku Szczecina czy Goleniowa.


Odległość od najbliższych miejscowości:

  • ok. 15 km – Goleniów (miasto powiatowe),
  • ok. 20 km – Stepnica nad Zalewem Szczecińskim,
  • ok. 22 km – Nowogard,
  • ok. 53 km – Szczecin (przy czym do prawobrzeżnej części Szczecina można dojechać w ok 20-25 minut),
  • ok. 48 km – Dziwnówek (miejscowość nadmorska).

Miejscowość położona jest na szlaku pieszym Stepnicko-Rokickim przy trasie alternatywnej nad Morze Bałtyckie.
Cudowne miejsce do odpoczynku w otoczeniu łąk i lasów.

Oferta obsługiwana jest przez Biuro Nieruchomości ProjektME.
W celu umówienia prezentacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego.