Dom jednorodzinny z dużą działką, Krępsko, gmina Goleniów

950.000 PLN

Wyposażenie

  • AGD

Szczegóły

Oferta sprzedana!

Polecamy Państwu dom z pięknym ogrodem, położony ok. 8 km od Goleniowa w miejscowości Krępsko w spokojnej i dobrze skomunikowanej części gminy Goleniów.

Dom solidnie wybudowany w 2013 roku, przestronny o funkcjonalnym rozkładzie, wykończony w dobrym standardzie, na pięknie zagospodarowanej działce.

Dom parterowy z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla osób ceniących sobie zarówno komfort użytkowania wspólnej przestrzeni, jak i prywatność oraz wygodę każdego użytkownika z osobna. To idealny dom również dla rodzin wielopokoleniowych, gdzie najstarsi członkowie rodziny mogą korzystać z pokoju na parterze przy, którym znajduje się łazienka.

Prosta, zwarta bryła, nieskomplikowana konstrukcja i wybór nowoczesnych, lecz dostępnych technologii oraz wykorzystanie systemów bazujących na energii ze źródeł odnawialnych pozwala na oszczędności przede wszystkim podczas eksploatacji domu.  Budynek z dachem dwuspadowym pokryty gontem bitumicznym.

Budynek dwukondygnacyjny (parter i poddasze użytkowe), przy czym na parterze znajdują się:

– pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem na taras i ogród,

– otwarta kuchnia połączona z jadalnią i wyjściem na drugi taras,

– duża spiżarka znajdująca się obok kuchni,

– hall z klatką schodową,

– pokój/sypialnia/gabinet – wedle potrzeb, 

– łazienka z kabiną prysznicową i toaletą,

– wiatrołap,

Poddasze to:

– hall

– 3 pokoje (jeden z nich obecnie to pokój rekreacyjny),

– łazienka/ pralnia

– sypialnia z łazienką

 

INSTALACJE: ogrzewanie nawiewne z kominka oraz gazowe ze zbiornika zewnętrznego, dodatkowo pompa ciepła + rekuperacja, która doskonale wentyluje pomieszczenia i pozwala na częściowe odzyskiwanie ciepła. Budynek wyposażany również w klimatyzację oraz system alarmowy i instalację centralnego ogrzewania;

GARAŻ z kotłownią oraz dwoma pomieszczeniami gospodarczymi i wc, połączony z bryłą budynku mieszkalnego; Garaż na 2 samochody, pow. garażu 34,56 m2.

MEDIA:
woda, prąd, ekologiczna przydomowa oczyszczania ścieków, butla gazowa na gaz płynny do ogrzewania budynku oraz możliwość podłączenia do sieci kanalizacji miejskiej;

OPIS DZIAŁKI:

Dom posadowiony na działce o powierzchni 1467 m2.

Teren nieruchomości jest zagospodarowany, utwardzony podjazdami, ogrodzony – pergolami na podmurówce betonowej i słupkami stalowymi oraz od frontu ogrodzenie na podmurówce z cegły klinkierowej na fundamencie betonowym oraz słupki wykonane również z cegły klinkierowej, z wypełnieniem przęsłami metalowymi. Podejścia i podjazdy wykonane są z kostki granitowej. Część terenu stanowi trawnik, ale jednocześnie jest planowo wkomponowany w charakterystykę ogrodu. Teren posesji tworzy zaplanowaną całość i został wykonany w sposób wysoce zorganizowany, bardzo ładnie skomponowany z różnorodną roślinnością nisko i wysokopienną, licznymi krzewami, drzewami liściastymi i iglakami oraz drzewkami owocowymi.
Na terenie posesji oprócz domu mieszkalnego znajdują się budynki i budowle architektury ogrodowej:
– altana drewniana – rekreacyjna
– wiata na drewno
– wędzarnia murowana z cegły z piecem chlebowym
– grill betonowy.

Zapraszamy na prezentację i osobistą ocenę walorów tej nieruchomości.