Nowe mieszkanie w bloku z windą Goleniów

350.000 PLN

Wyposażenie

  • AGD
  • Balkon
  • Centralne ogrzewanie
  • Kuchnia
  • Meble w zabudowie
  • Łazienka

Szczegóły

OFERTA SPRZEDANA!

Gorąca oferta NOWEGO mieszkania 2-pokojowego

Blok z windą przy ul. Szarych Szeregów w Goleniowie.
Tylko u nas!
I w nowej wiosennej odsłonie cenowej!

Interesuje Cię zakup mieszkania od dewelopera? Ale obawiasz się czy znajdziesz odpowiednią ekipę remontową, która przygotuje Twoje wymarzone “m” do zamieszkania? No i jeszcze ten czas oczekiwania – 2020 lub 2021 rok…
Nie musisz czekać miesiącami, nie musisz tracić czasu, nerwów i pieniędzy na przygotowanie mieszkania. Możesz z kolei przyjść do naszego biura i zapoznać się ofertą mieszkania 2-pokojowego, w którym obecny właściciel przeszedł tę całą, bolesną drogę za Ciebie. A Ty możesz z tego skorzystać, kupić meble do salonu, sypialni i wprowadzić się w ciągu kilku tygodni. Nawet kuchnię dla Ciebie wyposażył. Uwierzysz? Tak, to prawda.

Zatem jeśli jesteś zainteresowany szczegółami spójrz poniżej na opis.
Powierzchnia użytkowa: 53,64 m2
Ilość pokoi: 2 (salon: 17,62 m2, sypialnia: 11,29 m2)
Kuchnia: 12,31 m2
Piętro: 4
Winda: TAK
Balkon: TAK

Wszystkie pomieszczenia wykończone wysokiej jakości materiałami – sciany małowane farbami Flugger, na podłogach panele marki Krono 5 klasa ścieralności, kafle marki Paradyż.

Żeby upewnić Cię w tym, że dokonałeś dobrego wyboru przedstawię krótką kalkulację. Powiedzmy, że decydujesz się na nowe mieszkanie o podobnych parametrach co Tobie zaprezentowaliśmy w cenie od dewelopera 5500 zł./m2 (obecne oferty rynkowe na terenie Goleniowa). Zatem za mieszkanie w stanie podstawowym zapłacisz 295 020 zł. Do tego należy doliczyć koszty remontu (materiały i robocizna) od 50 000 do 70 000 zł. I jeszcze dodatkowy upominek w postaci nowocześnie urządzonej kuchni na wymiar wraz z wyposażeniem w sprzęt agd (chłodziarko-zamrażarka, zmywarka, okap, piekarnik, itp) to koszt ok 15 000 zł. Teraz dodajmy te koszty do siebie :
1. Cena nabycia: 295 020 zł.
2. Remont: 70 000 zł.
3. Wyposażenie kuchni: 15 000 zł.
Razem: 380 020 zł.
Uwaga! Cena nie zamiera setek godzin spędzonych w marketach budowlanych, przy przeglądaniu stron internetowych w poszukiwaniu projektu aranżacji mieszkań i artykułów do zakupu, kosztów wizyt lekarskich, czy pomocy psychologicznej itp

I co sądzisz o naszej propozycji? Wydaje się interesująca?
Jeśli Twoja odpowiedź brzmi”TAK” dzwoń do nas lub pisz na adres email:biuro@projektme.pl
Umów się na prezentację i upewnij się, że ta oferta jest dla Ciebie IDEALNA.