Goleniów – Działka z pozwoleniem na budowę i wykonanym fundamentem pod dom parterowy

239.000 PLN

Wyposażenie

  • fundament
  • pozwolenie na budowę

Szczegóły

OFERTA SPRZEDANA!

Na sprzedaż atrakcyjna oferta, którą jest działka budowlana w Goleniowie o powierzchni 990 m2 z rozpoczętą budową i solidnym fundamentem budynku wg projektu „Dom przy Przyjemnej 28 bis”.

Dzięki tej ofercie oszczędzasz swój czas, który musiałbyś przeznaczyć na wybór projektu, przygotowanie i uzyskanie dokumentów a także znalezienie kierownika budowy!

Już nie musisz martwić się załatwianiem pozwolenia i czekaniem w urzędach. Wystarczy zapoznać się z naszą ofertą i dokonać zakupu.

Poniżej zamieszczamy więcej informacji o wybranym projekcie budynku.

„Dom przy Przyjemnej 28 bis” to projekt domu parterowego z dwustanowiskowym garażem  usytuowanym w bryle budynku. Konstrukcja budynku została opracowana oszczędnie, tak by dom był tani i szybki w budowie. W oferowanym projekcie przewidziane zostały dwie strefy pobytu i funkcjonalności – strefa dzienna i strefa nocna. Otwarty pokój dzienny + kuchnia o powierzchni łącznej ponad 50 m² to słoneczne miejsce, w którym przyjemnie spędzi czas cała rodzina. Znajdzie się tu miejsce na wygodną sofę, kominek, duży stół i telewizor. W kuchni przewidziane jest miejsce na nowoczesną wyspę i dobrze doświetlające narożne okno. W części nocnej znajdują się 3 sypialnie, każda z wyjściem pozwalającymi wejść bezpośrednio do ogrodu. Przy tym projekcie mieszkańcy mają do dyspozycji 2 łazienki; większa z narożną wanną, podwójna umywalką, bidetem, sedesem i kabiną prysznicową, natomiast mniejsza z toaletą i kabiną prysznicową.

„Dom przy Przyjemnej 28 bis” to projekt  posiadający konstrukcję opartą na jednej ścianie nośnej a także dwóch kominach, co obniża koszty budowy. Poza tym prosty dach dwuspadowy i zwarta, regularna bryła pozwalają go budować szybko i tanio.

 „Dom przy Przyjemnej 28 bis” to nowoczesny projekt domu, który może stać się Twoim miejscem do życia.

Powierzchnia  całkowita  budynku: 168,18 m2

Powierzchnia użytkowa: 125,33 m2

Pomieszczenia w projektowanym domu przedstawiają się następująco:

1.wiatrołap: 4,43 m²

2.hall: 12,92 m²

3.łazienka: 10,31 m²

4.kuchnia: 16,08 m²

5.pokój dzienny: 35,77 m²

6.pokój: 12,01 m²

7.pokój: 12,01 m²

8.pokój: 18,00 m²

9.garaż: 34,50 m²

10.toaleta: 3,80 m²

11.kotłownia: 8,35 m²

Nieruchomość położona na ternie miasta Goleniów z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego (MPZP) na Osiedlu Słoneczne Wzgórze. Wszystkie media (wodociąg, kanalizacja i prąd) w drodze przy działce. Ogrzewanie budynku pompą ciepła.

Osiedle zlokalizowane jest w cichej i spokojnej części miasta, w pobliżu nowa zabudowa mieszkaniowa.

Posiada doskonałą komunikację z drogą ekspresową S3 i S6 (Szczecin, Świnoujście, Gdańsk, Koszalin), z Portem Lotniczym Szczecin-Goleniów – oraz zaledwie 5 minut do centrum Goleniowa.

Idealna oferta dla osób szukających działki w Goleniowie!

Zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu na z naszym biurem:

Biuro Nieruchomości ProjektME

Magdalena Cyfra-Milewska,

Edyta Wysocka-Kaluga

tel. +48 575 82 70 70, 575 82 70 77