ATRAKCYJNA KAWALERKA w okolicy Goleniowa

1.242 PLN

Szczegóły

OFERTA WYNAJĘTA!

Mamy przyjemność zaprezentować lokal mieszkalny na WYNAJEM znajdujący się w budynku położonym w malowniczej miejscowości Borzysławiec. Mieszkanie posiada osobne wejście i znajduje się na pierwszym piętrze budynku. Składa się z dużego pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienką.

Całość wykończona i kompletnie wyposażona w meble, sprzęt RTV i AGD. Mieszkanie wyposażone w 2 pojedyncze łóżka. Istnieje możliwość zakwaterowania 1 lub 2 osób.

Czynsz najmu dla 1 osoby wynosi 1242 zł brutto (cena zawiera 8% podatku Vat), a przy 2 osobach – 1566 zł brutto.

Ważne! W skład czynszu najmu wchodzi zryczałtowana kwota na media obejmująca: wodę, prąd, ogrzewanie, wywóz nieczystości.

Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe płatne 5 zł/dobę, a 100 zł za miesiąc. Istnieje możliwość skorzystania z pralni – koszt jednorazowy wynosi 6 zł. (bez środków czystości).

Obowiązuje jednomiesięczna kaucja.

Dzięki dostępowi do ogrodu, miejsca do biwakowania i grillowania, miejsca na ognisko, stawu rybnego z plażą, można odpoczywać po pracy i relaksować się w otoczeniu odgłosów natury.

Dobra LOKALIZACJA mieszkania – zaledwie 10 km od Goleniowa i ok. 7 km od Goleniowskiego Parku Przemysłowego to kolejne atuty tej oferty. Ponadto dogodny dojazd do Szczecina, Berlina, Świnoujścia oraz Portu Lotniczego w Szczecin-Goleniów. Dodatkowo nieruchomość położona jest nieopodal trasy turystycznej do Lubczyny i ścieżki rowerowej.
Niepowtarzalny charakter tego miejsca wynika również z bliskości Puszczy Goleniowskiej, gdzie świeże powietrze otrzymujesz w GRATISie.
W miejscowości funkcjonuje komunikacja PKS, infrastruktura handlowa.

Pracujesz w Parku Przemysłowym? Może szukasz po prostu spokojnego miejsca do życia? Zainteresuj się tą ofertą. Zadzwoń i umów się na BEZPŁATNĄ prezentację. Zapraszamy:)