Nowe wyposażone mieszkanie na wynajem Goleniów

1.350 PLN

Wyposażenie

  • AGD
  • Kuchenka elektryczna
  • Lodówka
  • okap
  • Umeblowane

Szczegóły

Kawalerka w doskonałej lokalizacji Goleniowa przy ul. Barnima czeka na Najemców.
Powierzchnia użytkowa tego mieszkania to 23,63 m2, piętro IV.
W skład wchodzi:
* pokój z aneksem kuchennym,
* łazienka z kabiną prysznicową i WC,
* przedpokój.
Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone (pralka, kuchnia ceramiczna, piekarnik elektryczny w zabudowie, chłodziarko-zamrażarka, okap, szafa wnękowa i szafka na buty w przedpokoju). Na podłogach panele, w łazience płytki ceramiczne. Ściany gładzone i malowane w jasnych, neutralnych kolorach. W mieszkaniu zakończono remont w lipcu br. i po remoncie nikt jeszcze tam nie mieszkał. Do mieszkania przynależy piwnica.

To idealne lokum dla singla, syngielki lub pary. Dogodna lokalizacja z dostępem do niezbędnej miejskiej infrastruktury – markety spożywcze i przemysłowe, bary i restauracje, urzędy. Przy budynku znajdują się ogólnodostępne miejsca parkingowe.

Koszty miesięczne:
– czynsz najmu: 1350 zł.
– czynsz do wspólnoty: od ok 180-220 zł. (wyliczony dla 1-2 osób)
– prąd  wg. wskazań licznikowych.

Opłaty jednorazowe przy umowie najmu:
– kaucja – jednomiesięczny czynsz,
– wynagrodzenie biura – jednomiesięczny czynsz.

W skład czynszu do wspólnoty wchodzi ogrzewanie, woda zimna (ryczałt ustalany na podstawie zużycia), fundusz remontowy, utrzymanie części wspólnych, wywóz nieczystości.

Chcesz zamieszkać w nowoczesnym mieszkaniu? Warunki współpracy Ci odpowiadają? Zatem zapraszamy do kontaktu z Biurem Nieruchomości ProjektME w celu ustalenia terminu prezentacji .