Lokal użytkowy w centrum miasta Goleniów

2.500 PLN

Szczegóły

Jeśli szukasz lokalu usługowego dla swojej działalności, nie szukaj dalej.

Ta nieruchomość o powierzchni 58 m2 położona przy jednej z głównych ulic miasta Goleniów i jest idealna dla firm poszukujących doskonałej lokalizacji. Przestrzeń jest specjalnie zaprojektowana pod działalność biznesową, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla firm handlowych, pod sklepy, biura, firmy konsultingowe lub inne profesjonalne usługi.


Lokal użytkowy posiada wydzieloną przestrzeń główną i część socjalną, w skład której wchodzą łazienka z toaletą i prysznicem oraz aneks kuchenny. Dzięki temu korzystając z lokalu masz dostęp do wszystkich niezbędnych udogodnień, tworzących komfortowe środowisko pracy.

Duża otwarta powierzchnia głównej sali, pozwala firmom dostosować ją do swoich konkretnych potrzeb. Nieruchomość korzysta również z doskonałego naturalnego światła, które zapewnia jasną i przyjazną atmosferę.

Lokal położony w centrum miasta, oferuje doskonały dostęp do wszystkich lokalnych udogodnień, w pobliżu dużo miejsc postojowych, sklepy, restauracje i kawiarnie. To sprawia, że jest to idealny wybór dla firm poszukujących maksymalnej ekspozycji i dostępności.

Ta nieruchomość użytkowa stanowi doskonałą okazję dla firm poszukujących dużej i jasnej powierzchni z witryną w doskonałej lokalizacji.

Skontaktuj się z nami już dziś, aby umówić się na oglądanie i poznać potencjał tej nieruchomości.

Biuro Nieruchomości ProjektME
Magdalena Cyfra-Milewska,
Edyta Wysocka-Kaluga
tel. +48 575 82 70 70, 575 82 70 77