Rurzyca działka pod zabudowę mieszkaniową, inwestycja

260.000 PLN

Wyposażenie

  • gaz
  • kanalizacja
  • media w drodze gminnej
  • prąd
  • woda

Szczegóły

Rurzyca – działka rolna o idealnym kształcie prostokąta jako inwestycja?

Przymiotem sprzedaży jest obecnie grunt rolny o powierzchni 3000 m2 zlokalizowany w miejscowości Rurzyca, gmina Goleniów.

Miejscowość zlokalizowana w województwie zachodniopomorskim, położona pomiędzy Szczecinem a Goleniowem w kierunku drogi S3 prowadzącej nad Morze Bałtyckie.

Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 19×156 m, a grunt klasy V (RV) stanowi całość nieruchomości. Położona jest w cichej części miejscowości, ok.325 m od drogi głównej ul. Goleniowskiej.

Nieruchomość posiada dostęp do drogi gminnej poprzez rów melioracyjny biegnący wzdłuż drogi i działki. Dojazd do nieruchomości będzie możliwy poprzez wykonanie przejazdu nad znajdującym się obok rowie melioracyjnym.

Obecnie nieruchomość nie jest uzbrojona w przyłącza, natomiast wszystkie media (prąd, woda, kanalizacja i gaz) znajdując dziś przy sąsiednim budynku w odległości ok. 25 m w drodze gminnej.

Działka nie posiada warunków zabudowy, istnieje możliwość ich uzyskania.

Teren, na którym zlokalizowania jest nieruchomość nie posiada miejscowego planu zabudowy przestrzennej, natomiast zgodnie z obowiązującym Studium Uwarunkowań I Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy Goleniów określa teren lokalizacji oferowanych do sprzedaży działek, symbolem M/Utereny mieszkaniowe z usługami nieuciążliwymi.

Atrakcyjna lokalizacja dla zmotoryzowanych.

Odległości – do szkoły podstawowej w Kliniskach Wielkich, sklepów i przystanku autobusowego 2,5 km, do stacji PKP Rurka 2,8 km, do Goleniowa 12 km, do wjazdu na S3 7km, do Szczecin Dąbie 14km a do Centrum 28 km. W kierunku nadmorskim  – do Międzyzdrojów 70 km.

Jest to bardzo ciekawa propozycja dla osób, które pragną oderwać się od miejskiego zgiełku ale także jako zakup inwestycyjny.

Stan prawny gruntu jest uregulowany, stanowi odrębną własność, nie jest obciążony długami i prawami lub roszczeniami osób trzecich ani hipotekami.

Polecamy i zdecydowanych serdecznie zapraszamy na prezentację w dogodnym dla Państwa terminie.

Oferta obsługiwana przez Biuro Nieruchomości ProjektME
Magdalena Cyfra-Milewska,
Edyta Wysocka-Kaluga
tel. +48 575 82 70 70, 575 82 70 77