Działka nad jeziorem Woświn, Trzebawie, 1200 m2

144.000 PLN

Szczegóły

Działka nad jeziorem Woświn 300 m od brzegu

Na sprzedaż działka o powierzchni 1200 m2, regularnym kształcie, położona przy drodze gminnej. Porośnięta roślinnością trawiastą i kilkoma samosiejkami. W sąsiedztwie głównie zabudowa rekreacyjna.

Znajduje się ona w miejscowości Trzebawie, gmina Węgorzyno, powiat łobeski, województwo zachodniopomorskie, około 300 metrów w linii prostej od jeziora Woświn.

Jezioro to jest rajem dla wędkarzy, w którym żyją takie gatunki ryb jak szczupak, okoń, sandacz, leszcz, płoć i inne. Wokół jeziora są liczne szlaki piesze i rowerowe. Jest to idealne miejsce dla osób lubiących aktywny wypoczynek na łonie natury, w tym również kajakarstwo. Około 30 km od Trzebawia znajduje się Park Krajobrazowy Dolina Słupi, który charakteryzuje się pięknymi krajobrazami, bogactwem przyrody i cennymi zabytkami. W Trzebawiu i okolicach odbywają się liczne festyny, imprezy kulturalne i sportowe.

Działka znajduje się na obszarze, gdzie nie obowiązuje Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. Zgodnie ze Studium Uwarunkowań i Kierunków Zagospodarowania Przestrzennego Gminy i Miasta Węgorzyno, które zostało uchwalone 29 października 2020 r. działka ta została przeznaczona pod “funkcje rekreacyjno-wypoczynkowe” z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej oraz usługowej związanej z turystyką, rekreacją i wypoczynkiem.

Idealny dojazd:
• do Szczecina (ok. 75 km)
• do Nowogardu (ok. 30 km)
• do Łobza (ok. 22 km)
• do Drawska ( ok. 33 km)
• do Goleniowa ( ok. 55 km)

Działka nie jest obecnie uzbrojona w media, ale prąd znajduje się w drodze, a woda może być czerpana z własnego ujęcia (studni). Kanalizacja wymaga zbiornika szczelnego bezodpływowego (szambo).

Działka jest idealnym miejscem na stworzenie własnego miejsca do wypoczynku i nie tylko.

Jeśli pragniesz spędzić czas w bliskim kontakcie z naturą, ta oferta jest dla Ciebie!

Zapraszamy Cię do skorzystania z naszej niezwykłej propozycji.