Działka nad Jeziorem Koprowo w pobliżu Morze Bałtyckie

132.000 PLN

Szczegóły

Sprzedane!

Działka nad jeziorem blisko Morze Bałtyckie

Zapraszamy do zakupu działki nad Jeziorem Koprowo i 12 km od Morza Bałtyckiego, zlokalizowanej na Wyspie Wolin w miejscowości Rekowo, gmina Wolin, powiat kamieński.

Działka o powierzchni około 1100 m2 powstanie w wyniku podziału geodezyjnego. Obecnie cały teren o powierzchni 5000 m2 jest ogrodzony i znajduje się na nim budynek mieszkalny jednorodzinny. Teren jest częściowo zadrzewiony o nieregularnym kształcie, a w sąsiedztwie znajdują się zabudowania mieszkalne całoroczne i rekreacyjne. W drodze gminnej przebiega wodociąg i prąd. Na załączonej mapie widnieje proponowany podział nieruchomości. Działki nr 1, 2 i 4 są w trakcie realizacji sprzedaży. Dostępna została już tylko działka nr 3.

Istnieje możliwość zakupu działki po podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży z gwarancją ceny. Umowa sprzedaży, przenosząca własność, odbędzie się po uzyskaniu niezbędnych dokumentów podziałowych (do 12 miesięcy).

Istnieje możliwość zakupu wybranej działki po podpisaniu przedwstępnej umowy sprzedaży z gwarancją ceny.
Umowa sprzedaży, przenosząca własność, odbyłaby się po uzyskaniu niezbędnych dokumentów podziałowych.

Nieruchomość położona jest zaledwie 110 m w linii prostej od Jeziora Koprowo, 4,5 km od miejscowości Kołczewo, gdzie znajduje się jedno z największych pól golfowych w Polsce, 18 km od Międzyzdrojów i 12 km od Międzywodzia.

Atutem tej nieruchomości jest jej położenie – w pobliżu Jezioro Koprowo, idealne miejsce dla osób ceniących ciszę i spokój.

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie sprzedaży nieruchomości. Skontaktuj się z nami, aby umówić się na spotkanie w celu zapoznania z tą wyjątkową ofertą.

Nasze biuro ProjektME chętnie udzieli Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Magdalena Cyfra-Milewska, tel. 575 82 70 70
Edyta Wysocka-Kaluga, tel. 575 82 70 77