Nowoczesny parterowy Dom w okolicy Goleniowa

549.000 PLN

Szczegóły

Kompaktowy i funkcjonalny dom z garażem W CENIE MIESZKANIA,
JEDYNIE 2865 zł/ m2

Cisza, spokój i wygoda, to pierwsze słowa, które przychodzą na myśl po wizycie w oferowanym domu.

Unikalny projekt budowlany sprawia, że pomimo niewielkiej parterowej bryły budynek jest niezwykle funkcjonalny a za razem przestronny.
Z wiatrołapu, w którym znajduje się miejsce na szafę, wchodzimy wprost do otwartego wnętrza domu; duży salon z kominkiem w centralnej części z wyjściem na taras płynnie łączy się z jadalnią i otwartą dobrze doświetloną kuchnią.
W drugiej części przewidziana została strefa sypialno – użytkowa, w której znajdują się pokoje i łazienki (z podziałem na męską i damską).

Atrakcyjny i starannie skomponowany dom, stanowi idealne połączenie estetyki, funkcjonalności i racjonalnego wykorzystania powierzchni.

Powierzchnia całkowita to 191,57 m2, natomiast powierzchnia użytkowa wynosi 129,94 m2.

W skład budynku wchodzą:
1. Wiatrołap
2. Komunikacja
3. Kuchnia
4. Salon z kominkiem- wyjściem na taras
5. Łazienka – mała
6. Łazienka – duża
7. 5 pokoi
8. Pomieszczenie gospodarcze
9. Garaż
10. Taras

Budynek wybudowany wg projektu Lipińscy DOMY C347 Plastyczny-L po adaptacji wg potrzeb właścicieli, w technologii tradycyjnej (solbet), ocieplony styropianem 10 cm. Dach prefabrykowany, kryty dachówką betonową. Stropy ocieplone wełną mineralną. Ogrzewanie kominkowe (kominek z płaszczem wodnym), bojler elektryczny o pojemności ok 140 l (wykorzystywany do podgrzewania wody tylko latem). Okna PCV trzyszybowe, drzwi wejściowe drewniane, przeszklone. Budynek oddany do użytkowania w styczniu 2017 roku wraz z instalacjami: wodociągową, kanalizacyjną, sanitarną, c.o. i elektryczną.
Dom zlokalizowany na działce o pow. 1115 m2 z jednostanowiskowym garażem w bryle budynku i dwoma miejscami postojowymi przed nim.
Nieruchomości sprzedawana wraz z udziałami w drodze wewnętrznej, dojazdowej z zapewnionym dostępem do drogi publicznej.

Bardzo cicha i spokojna okolica, idealne miejsce dla osób, które chcą zamieszkać w otoczeniu przyrody (w okolicy las dla miłośników grzybów).

Istnieje możliwość przyjęcia w rozliczeniu mieszkania, w szczególności 3 pokojowego do 2 piętra w Goleniowie z dopłatą.

Po dodatkowe informacje zapraszamy do kontaktu pod podany nr telefonu.
Serdecznie zapraszamy ProjektME