Goleniów – dom, szeregowiec w centrum miasta

695.000 PLN

Wyposażenie

  • umeblowanie

Szczegóły

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży budynku mieszkalnego w zabudowie szeregowej położonego w Goleniowie.

Budynek świeżo po inwentaryzacji powierzchni.

Przedmiotem sprzedaży jest segment środkowy o powierzchni użytkowej (piwnica, parter i I piętro) 159,24 m2 i powierzchni całkowitej 194,04 m2 usytuowany na działce o powierzchni 182 m2.

Nieruchomość składa się z trzech poziomów:
1. Piwnica, w skład której wchodzi kotłownia, pralnia, spiżarnia i garaż dwustanowiskowy; powierzchnia użytkowa to 34,8 m2 a powierzchnia całkowita to 69,6 m2;
2. Parter, obejmujący wiatrołap, hol, kuchnię, łazienkę z prysznicem przestronny salon kominkiem i wyjściem na taras, ogród oraz klatkę schodową na górę i na dół; powierzchnia użytkowa to 68,43 m2;
3. I Piętro, składa się z 3 pokoi, korytarza oraz łazienki z wanną; powierzchnia użytkowa to 56,01 m2.

Dom jest doskonale skomunikowany, w pobliżu znajduje się cała infrastruktura miejska a także ścieżki piesze i rowerowe umożliwiające szybką komunikację z miastem oraz wypady rekreacyjne.
Budynek wykonany w technologii tradycyjnej – suporex, sufity – płyty żerańskie, okna PCV, podłogi na parterze – terakota, na piętrze – parkiet,  panele, terakota, wykładzina. Schody drewniane wykonane z parkietu. W oknach zainstalowane rolety zewnętrzne i wewnętrzne oraz w sypialni u góry klimatyzacja.

 Rok temu odświeżony salon, cztery lata temu wymieniony dach i brama garażowa ze sterowaniem na pilota. Generalny remont przeprowadzony był w 2007 roku, w ramach którego wykonane zostały modernizacje instalacji wewnętrznych, aranżacja łazienek.

Na działce znajduje się wiata na drewno kominkowe oraz nasadzenia: tuje, jaśminowiec i róże. Na tarasie zainstalowana została markiza.

Dostępne media: prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja, telewizja i internet satelitarny- polsat cyfrowy. Segment ogrzewany piecem gazowym dwufunkcyjnym. Istnieje możliwość zainstalowania tradycyjnego pieca opałowego.

Dom w dobrym stanie technicznym, do odświeżenia według własnych preferencji z możliwością zamieszkania.

W cenie nieruchomości umeblowanie salonu, pozostałe elementy wyposażenia do uzgodnienia.

Jeśli szukasz domu dla siebie i najbliższych, to doskonałe miejsce w Goleniowie – nie wierzysz? Sprawdź sam.

Potrzebujesz więcej informacji lub chcesz umówić się na prezentację?

Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem:

Magdalena +48 575 82 70 70,
Edyta +48 575 82 70 77