Nowy dom jednorodzinny okolica Goleniów pod klucz

735.000 PLN

Wyposażenie

  • panele
  • terakota

Szczegóły

Szukasz domu, w spokojnej okolicy, pod lasem?
Świetnie trafiłeś, ponieważ chcielibyśmy zaprosić się do domu Twoich marzeń położonego w “sypialni” Goleniowa, ok 5 km od miasta, z dobrym dojazdem z trasy S3 na węźle Miękowo.

Dom jednorodzinny został wybudowany według projektu SIELANKA 100 II A 1G, w standardzie deweloperskim podwyższonym w trakcie przygotowania pod klucz.
Co to oznacza dla Ciebie?
Oznacza to, że w domu jest dodatkowo zainstalowany piec gazowy z zewnętrznym zbiornikiem, wewnątrz schody techniczne, na ścianach położone gładzie, ściany pomalowane w neutralnych, jasnych kolorach. W pokojach i salonie na podłodze panele z klasą ścieralności AC5, a w kuchni terakota. Toaleta na parterze wykafelkowana, zamontowany zlew i toaleta. W pralni również położono kafelki i terakotę oraz zamontowano zlew. Dodatkowo zastosowano dobrej jakości drzwi wewnętrzne w kolorze białym.
Na zewnątrz budynek został ocieplony styropianem 14cm. Zainstalowano bramę garażową segmentową z napędem.

Dom jednorodzinny wolnostojący SIELANKA 100 II A 1G to dom parterowy z poddaszem użytkowym.
Tak naprawdę parter stanowi samowystarczalną przestrzeń złożoną z dużego, wygodnego pokoju dziennego z centralnie umieszczonym kominkiem oraz kuchni, a także części prywatnej z 3 sypialniami, łazienką i pomieszczeniami gospodarczym (w tym pralnią).
Przez pomieszczenie znajdujące się przy garażu istnieje możliwość przejścia , co ułatwia komunikację z zewnątrz do wnętrza budynku.
Poddasze można adaptować w późniejszym terminie uzyskując dwie sypialnie z łazienką.
Poddasze aranżowane jest głównie ścianami działowymi, dzięki czemu w łatwy sposób można to zmienić.

Budynek został zaprojektowany z myślą o 4-5 osobowej rodzinie, a na jego ekonomię wpływa ogrzewanie podłogowe i tradycyjny kominek.
Ten wirtualny spacer dobiegł końca.

Zapraszamy do obejrzenia “na żywo” tego nietuzinkowego domu, gdzie Twoje marzenia mogą stać się realne.

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci w podjęciu jednej z najważniejszych decyzji w Twoim życiu.
Skorzystaj ze sposobności i umów się na prezentację.

Plany